prihláseniekošíkkontaktdopravné
Chovateľské potreby a krmivá pre hlodavceChovateľské potreby a krmivá pre psovChovateľské potreby a krmivá pre mačkyChovateľské potreby a krmivá pre rybičkyChovateľské potreby a krmivá pre vtákyChovateľské potreby a krmivá pre teraristiku
Hlodavce doma
Pes doma
Mačka doma
Rybičky doma
Vtáky doma
Teraristika doma

AMIVIT Exot 500ml

Vysoko účinná dotácia aminokyselín a vitamínov

AMIVIT obsahuje špecifický komplex vitamínov, aminokyselín a ďalších látok zohľadňujúce individuálne potreby kategórie zvierat, pre ktorú je určený. Všetky aktívne látky sú vo forme, ktorá zabezpečí maximálnu účinnosť každej z nich tak, aby došlo k vyrovnaniu hladiny jednotlivých aminokyselín a vitamínov v organizme. Optimálna hladina aminokyselín a vitamínov v organizme je okrem iného úplne nevyhnutným predpokladom pre vysokú obranyschopnosť a odolnosť organizmu napr proti infekčným a vírusovým chorobám. U úžitkových zvierat sú tiež eliminované negatívne dôsledky poklesu úžitkovosti z dôvodu zníženej hladiny vitamínov v organizme.

AMIVIT sa používa najmä v situáciách ako je stresový stav, pri zdravotných problémoch a ich prevenciu, pri nebezpečenstve infekcie, pri nedostatku vitamínov alebo aminokyselín v zime, nesprávnej výžive a pod Prípravok podporuje rýchlu regeneráciu organizmu po ochoreniach, odporúča sa tiež podávať v období gravidity a mláďatám v dobe rastu.

Vysoká účinnosť AMIVITu je daná špeciálnou technológiou výroby, kedy sú aktívne látky obdukcí chránené pred degradáciou v žalúdku a zažívacom trakte. Tento ochranný obal je postupne odbúravaný až dôjde k úplnému uvoľneniu aktívnej látky v organizme v jej maximálnej účinnosti.

Významným prínosom tejto technológie je skutočnosť, že je v roztoku vytvorená špeciálna nosná a izolačná hubovitá mikroštruktúra, ktorá zamedzuje zachytávaniu vitamínov na stenách rozvodu napájacej vody av napájačkách. Tým sa eliminuje hrozba namnoženiu nežiaducich organizmov na týchto zvyškoch a ich rnásledné roznášanie v celom rozvode napájacej vody všetkým zvieratám, ako je to časté pri použití štandardnej tekutej olejové formy vitamínov.

Zloženie: vitamíny, aminokyseliny, prírodné látky, upravená pitná voda
Kŕmny návod: Podáva sa v množstve 10ml na 1 liter napájacej vody po celý rok.

Prípravok je možné kombinovať a súčasne podávať s akýmkoľvek výrobkom značky BENEFEED® pre konkrétnu kategóriu zvierat.

CP060860
Benefeed
Už nemožno zakúpiť
Chovateľské potreby a krmivá pre hlodavceChovateľské potreby a krmivá pre psovChovateľské potreby a krmivá pre mačkyChovateľské potreby a krmivá pre rybičkyChovateľské potreby a krmivá pre vtákyChovateľské potreby a krmivá pre teraristiku